יעילות מירבית


21/11/2011 16:38:00

תו מידות לאפקטיביות הוענק ללקט ישראל עבור פעילות הארגון לשינוי משמעותי בחייהם של אוכלוסיית הנזקקים בישראל

  תו מידות לאפקטיביות הוענק ללקט ישראל  עבור פעילות הארגון

לשינוי משמעותי בחייהם של אוכלוסיית הנזקקים בישראל


 ארגון לקט ישראל, בנק המזון הלאומי, עמד בתנאים לקבלת "תו מידות לאפקטיביות" של ארגון מידות עבור מחויבות לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה, להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על אוכלוסיית הנזקקים בישראל ולחולל שינוי משמעותי בחייהם. התו מוענק לעמותות שעמדו בתנאי הסף ועברו את דירוג מידות.

ארגון מידות הינו ארגון ללא מטרות רווח אשר לקח על עצמו לסייע לעמותות לשפר את רמת האפקטיביות והשקיפות שלהם. בכדי להשיג את מטרה זו מגיעים אנליסטים מקצועיים מטעם מידות  לארגונים הנבדקים ומבצעים בהם אבחון מעמיק שנמשך מספר חודשים. בתום האבחון מוציאים אנשי המקצוע דו"ח מקיף ומפורט ומעניקים לארגון תו תקן. כיום, יש לא מעט גופים עסקיים ותורמים פרטיים המסרבים לתרום כספים לארגונים שאין להם את תו מידות לאפקטיביות.עד כה מתוך אלפי עמותות בישראל כ - 80 עמותות עברו את הבדיקה בהצלחה וכעת ארגון לקט ישראל מצטרף לרשימה המכובדת של עמותות ארציות שזכו בתו כגון: "אקים", "עלם", "בית איזי שפירא" ועוד.

לדברי גידי כרוך, מנכ"ל לקט ישראל:" אנו גאים מאוד על קבלת תקן האפקטיביות של מידות המשקף את המקצועיות והשקיפות שבה לקט ישראל פועל מזה 8 שנים. ההכרה החשובה של ארגון מידות מצטרפת להכרה של נשיא המדינה, בה זכינו השנה עם קבלת "אות הנשיא" על פעילות ההתנדבות של הארגון, וכן ההכרה של הרשת הבינלאומית  לבנקי המזון ((GFN שהכירה בנו כבנק המזון הלאומי של ישראל.

עוד הוסיף: "אנו פועלים במספר רב של ערוצים על מנת להמשיך ולספק מזון איכותי ותמיכה מקצועית ליותר מ-300 עמותות ומוסדות לנזקקים בישראל. כארגון הסיוע לנזקקים הגדול במדינה – אנו מחויבים למצוינות והתמקדות בתוצאות לשיפור מתמיד במטרה ליצור שינוי משמעותי בחייהם של אוכלוסיית הנזקקים בישראל".


Galleriffic | Custom layout with external controls
הוסף תגובה תגובות (0)